Připravíme pro Vás neadresnou kampaň pro oslovení ve vybrané lokalitě, regionu či celé republice, a nebo adresnou kampaň pro oslovení Vámi vybraných adresátů.

Nabízíme Vám

Distribuční služby

adresné doručování zásilek

neadresné doručování tiskovin

 

Jako součást služby adresné a neadresné distribuce vám můžeme nabídnout i naši službu tiskové a instalační produkce, pro tisk a kompletaci vašich tiskovin určených pro distribuci.

Jako příklad komplexních služeb uveďme například tisk letáků a následná geolokační distribuce, tisk a kompletace tiskovin vazbou V1 a následnou distribuci nebo tisk informačních dopisů, kompletace do obálek a následně adresně distribuovat dle dodaných či připravených distribučních seznamů.

Inspirujte se

Realizované distribuce

Prohlédněte si naše inspiravitní práce a můžete posoudit sami naši kreativitu a schopnost vyhovět mnohým zadáním.

Máte zájem o naše služby? Spolupracujme!

Připravíme řešení i pro Vás

Chcete se jen na něco zeptat a nebo se rovnou domluvit na schůzku? Jsme zde pro Vás.

Zpracování osobních údajů

Pro úspěšné využívání služeb, které tato webová stránka nabízí, v některých případech potřebujeme zpracovávat osobní údaje uživatelů.
Toto zpracovávání podléhá nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Známé také jako "GDPR".

Služby využívající osobní údaje

Uvedené osobní údaje zpracováváme pouze pro účely níže popsané. Osobní (ani žádné jiné) údaje nezpracováváme pro potřeby cíleného nabízení zboží nebo služeb. Osobní údaje neprodáváme ani neposkytujeme třetím stranám. Souhlas považujeme za platný do jeho odvolání, viz níže.

Odběr novinek e-mailem

Pro využívání služby odběru novinek e-mailem (abonentní systém) potřebujeme znát Vaši e-mailovou adresu. Tento údaj neuvádíme veřejně a slouží pouze pro potřeby odesílání e-mailů s novinkami.

Webové formuláře

Při odesílání webových formulářů na této webové stránce ukládáme Vaši e-mailovou adresu jako kontaktní údaj pro odpovědi. Tento údaj neuvádíme veřejně.
Webové formuláře mohou pro úspěšné odeslání požadovat další osobní údaje. V takových případech tyto údaje zpracováváme pouze pro potřeby vyhodnocení formuláře a neuvádíme je veřejně.

Odvolání souhlasu

V případě, že si budete přát odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů, kontaktujte pověřence pro ochranu osobních údajů.

Smluvní strany

Správcem a zpracovatelem těchto osobních údajů je společnost ABRUPTA SERVIS s.r.o..