Kreativní marketing pro nás není jen planá fráze. Umíme nápaditý web. Bilboard, který se vyloupne z okolní šedi. Reklamu, která vystoupí ze záplavy ostatních. Design, který prodává.

Preferujeme osobní přístup. Nebudeme šít na vás boudu, ale zakázku vám ušijeme na míru. Máme bohaté zkušenosti z oblasti marketingu, designu a tvorby webových aplikací.

Na trhu se pohybujeme už řadu let a v našem portfoliu najdete jak banky, tak neziskovky, umělce i sportovce.

Bochňák Radek

jednatel společnosti

 

Máme hodnocení ze zákulisí

Řekli o naší práci

Nemusíte se chodit ptát našich klientů, co si o nás myslí. Poví vám to oni sami. Stačí si jen přečíst.

Co se mi u Radka líbí, je jeho schopnost vystihnout to podstatné a přetavit to do výstižné formy. Méně znamená více a právě Radkův minimalismus mě oslovuje. Například pro slovenský event Zombie Run vytvořil web, který vlastník licence ocenil jako nejlepší pro tuto akci v Evropě.

Jaro Slávik

Starhouse Media a.s.

Abrupta je studio, kde slovo kreativita není jen prázdným slovem. Pro Marka Ztraceného například stvořili skvělá trička, která na jeho koncertu měl snad celý Karlín, pro Wanastovky zase psí známky, které se staly hitem léta. Nemluvě o skupině Kabát, pro které vytvořili celou sadu fans předmětů.

Ing. Kellerová Lenka

Blackstar Media s.r.o.

Není problém najít grafické studio. Je problém najít takové, kde vám opravdu naslouchají a vaše někdy mlhavé představy zhmotní v něco inspirativního. S tvorbou webů jsme měli dlouho špatné zkušenosti, ale pak jsme našli Abruptu, která ukázala, že klientovi rozumí.

Poliačiková Hana

Marketing na kľúč s.r.o.

 

Zadejte si nezávaznou poptávku na naše služby ještě dnes!

Jsme nejlepší

Naši klienti to už ví

A co, že to ví? Že svoji práci umíme a že je na nás spolehnutí.

Přihlašte se k odběru?

Odebírejte novinky

Chceme Vás průběžně informovat o novinkách, akcích a životě u nás ve studiu

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Zpracování osobních údajů

Pro úspěšné využívání služeb, které tato webová stránka nabízí, v některých případech potřebujeme zpracovávat osobní údaje uživatelů.
Toto zpracovávání podléhá nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Známé také jako "GDPR".

Služby využívající osobní údaje

Uvedené osobní údaje zpracováváme pouze pro účely níže popsané. Osobní (ani žádné jiné) údaje nezpracováváme pro potřeby cíleného nabízení zboží nebo služeb. Osobní údaje neprodáváme ani neposkytujeme třetím stranám. Souhlas považujeme za platný do jeho odvolání, viz níže.

Odběr novinek e-mailem

Pro využívání služby odběru novinek e-mailem (abonentní systém) potřebujeme znát Vaši e-mailovou adresu. Tento údaj neuvádíme veřejně a slouží pouze pro potřeby odesílání e-mailů s novinkami.

Webové formuláře

Při odesílání webových formulářů na této webové stránce ukládáme Vaši e-mailovou adresu jako kontaktní údaj pro odpovědi. Tento údaj neuvádíme veřejně.
Webové formuláře mohou pro úspěšné odeslání požadovat další osobní údaje. V takových případech tyto údaje zpracováváme pouze pro potřeby vyhodnocení formuláře a neuvádíme je veřejně.

Odvolání souhlasu

V případě, že si budete přát odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů, kontaktujte pověřence pro ochranu osobních údajů.

Smluvní strany

Správcem a zpracovatelem těchto osobních údajů je společnost ABRUPTA SERVIS s.r.o..

Podívejte se, kde všude působíme

Naše regionální působnost je poměrně široká. Podívejte se, jestli působíme i u Vás...