grafické studio ABRUPTA
 

Tvorba www stránek


Tvorba www stránek

Tvorba www stránek je jedním z hlavních pilířů nabízených služeb Grafického studia Abrupta, a proto věnujeme mnoho úsilí, abychom zajistili, že právě námi vytvořené webové stránky budou obchodně úspěšné. Naší hlavní myšlenkou je nabídnout klientovi komplexní služby, od počáteční analýzy až po instalaci redakčního systému, naplnění daty a správu obsahu, abychom Vám zajistili ty nejlepší výsledky.

 

Mít www stránky je v dnešní době velice důležité, jelikož právě www stránky jsou Vaší výkladní skříní – Vaší prezentací, kde zákazníci mohou najít prezentaci vašich produktů nebo služeb, kontakt na Vaší společnost anebo si prohlídnout Vaše referenční práce.

Ovšem chcete-li, aby byly Vaše www stránky úspěšné, nestačí mít „jen“ stránky.

Proces výroby www stránek

Proces výroby www stránek

Webdesign

První věc, která Vás na www stránkách zaujme nebo odradí, je jejich grafické zpracování.

My přípravu struktury www stránek a jejich grafické zpracování nepodceňujeme, jelikož víme, že základním kamenem úspěchu www stránek je poutavý a přehledný design a také přehledně uspořádaná struktura obsahu. Při zpracovávání webdesignu vždy vycházíme z vize a přání klienta.

Základní ceník výroby www stránek

 www stránky
BASIC
www stránky
PREMIUM
www stránky
BUSINESS
cena 3 990 Kč 14 990 Kč 21 990 Kč
vhodné pro microsite firemní prezentaci e-shop
počet stránek 3 10 neomezeně
individuální design šablona ANO ANO
administrace NE ANO ANO
e-shop NE NE ANO
optimalizace SEO NE ANO ANO
poradenství SEO NE 1 měsíc zdarma 3 měsíce zdarma
Google Analytics NE ANO ANO
  objednat objednat objednat

uváděné ceny jsou bez DPH 21%

Redakční systém CMS AGILIS

Potřebujete měnit obsah svých www stránek a nechcete být závislí na jejich tvůrci, který Vám nezmění obsah tehdy, kdy potřebujete? Editujte si obsah www stránek sami díky našemu Redakčnímu systému CMS AGILIS. Nikdy nebylo snazší spravovat svůj webový obsah. Vkládejte si do svých stránek texty, tabulky, obrázky, soubory nebo videa.

Chceme svým klientům nabídnout to nejlepší řešení. Konečnou podobu www stránek Vám připravíme podle Vašich požadavků a přání, zpřístupníme Vám administrační rozhraní a můžete být zcela soběstační při správě svých www stránek.

Pro bližší informace a specifikaci navštivte www stránky Redakční systém CMS AGILIS nebo přímo ceník s podrobným popisem nabízeného řešení.

SEO optimalizace

Umisťují se Vaše www stránky ve vyhledávačích na jiných stránkách a pozicích než na hlavní první? Chtěli byste to změnit?

Pomocí SEO optimalizace to můžeme změnit a dostat Vás výše. Na základě analýzy Vám navrhneme správná klíčová slova pro Vaše www stránky, správné texty, případně změnu struktury a další doporučení, jak získat více uživatelů.

Webhosting a domény

Pro Vaše www stránky zajistíme spolehlivý a dostupný webhosting, abychom Vám dopřáli klidu, že Vaše www stránky jsou stále dostupné. K webhostingu Vám samozřejmě zřídíme i doménu a to vše Vám budeme spravovat zcela zdarma.

Ceník webhostingové služby a doménové služby

 BASIC
50 Kč
měsíčně
SILVER
80 Kč
měsíčně
GOLD
120 Kč
měsíčně
cena ročně 600 Kč 960 Kč 1 440 Kč
vhodné pro microsite firemní prezentaci e-shop
webový prostor 1 600 MB 40 000 MB 120 000 MB
PHP / MySQL PHP5 / MySQL 5 PHP5 / MySQL 5 PHP5 / MySQL 5
e-mailové schránky --- neomezeně neomezeně
přenost dat 1 GB/den 3 GB/den 10 GB/den
registrace domény 250 Kč 180 Kč 180 Kč

uváděné ceny jsou bez DPH 21%, ceny platné od 1.1.2013

 
 

Rychlý kontakt


724 220 888
info@abrupta.cz

 

Vyjádření klienta

„Grafické studio Abrupta jsme oslovili s požadavkem na vytvoření nových firemních prezentačních materiálů. Náš nový nabídkový list produktů a služeb je velice přehledný a velice se líbí nejen nám ale i naším klientům. Vybrali jsme si dobře.“

Alexandr Lasák, obchodní oddělení
Welmet, spol. s r. o.

Poslední přidané reference

Nový design www stránek WELMET Hudební soutěž Líheň má nový web Nové www stránky pro ČAOH Praktické reklamní předměty pro Welmet Nové designové nápojové lístky Galerie logotypů z dílny našeho studia