grafické studio ABRUPTA
 

Grafické studio Abrupta


Grafické studio Abrupta je moderní grafické studio, které nabízí svým klientům vysokou kvalitu poskytovaných služeb a bohaté zkušenosti z oblastí marketingu, propagace a reklamy. Hlavní pilíře portfolia služeb Grafického studia Abrupta jsou služby z oblasti grafického designu, vývoje webových aplikací a marketingové komunikace. O kvalitě nabízených služeb bezesporu nejvíce mluví bohaté reference.

Cíle grafického studia

Naším cílem je spokojený klient, a proto vždy plně nasloucháme přáním a vizím klienta a ty následně zpracováváme k dosažení co nejlepších výsledků. Klientům vždy vycházíme vstříc a snažíme se jim poradit a doporučit, co by bylo pro jejich potřeby či vizi přidanou hodnotou.

Historie grafického studia

Grafické studio Abrupta je mladé progresivní studio, které vzniklo v roce 2009 jako společnost Abrupta Servis s.r.o. Společnost vznikla přirozeným rozvojem podnikatelské činnosti společníka a ředitele společnosti Radka Bochňáka, který započal svoji podnikatelskou činnost již v roce 2001. Grafické studio Abrupta se neustále rozvíjí a za svou krátkou dobu působení na trhu již vytvořila mnoho kvalitních projektů.

"Důkazem naší spolehlivé a kvalitně odvedené práce jsou mnohé reference a pozitivní ohlasy našich klientů. Budeme rádi, když se k řadě našich spokojených klientů přidáte i Vy."

Bc. Radek Bochňák, ředitel společnosti

 
 

Rychlý kontakt


724 220 888
info@abrupta.cz

 

Vyjádření klienta

„Grafické studio ABRUPTA vyhrálo ve výběrovém řízení na tvorbu našich nových www stránek. Dodaný redakční systém CMS Agilis 3.0 je velmi kvalitní a umožňuje nám kompletní správu stránek a dokumentů. Děkujeme za dobrou spolupráci.“

Ing. František Lasák, ředitel společnosti
Welmet, spol. s r.o.

Poslední přidané reference

Nový design www stránek WELMET Hudební soutěž Líheň má nový web Nové www stránky pro ČAOH Praktické reklamní předměty pro Welmet Nové designové nápojové lístky Galerie logotypů z dílny našeho studia