grafické studio ABRUPTA
 

Grafické studio Abrupta


Grafické studio Abrupta je moderní grafické studio, které nabízí svým klientům vysokou kvalitu poskytovaných služeb a bohaté zkušenosti z oblastí marketingu, propagace a reklamy. Hlavní pilíře portfolia služeb Grafického studia Abrupta jsou služby z oblasti grafického designu, vývoje webových aplikací a marketingové komunikace. O kvalitě nabízených služeb bezesporu nejvíce mluví bohaté reference.

Cíle grafického studia

Naším cílem je spokojený klient, a proto vždy plně nasloucháme přáním a vizím klienta a ty následně zpracováváme k dosažení co nejlepších výsledků. Klientům vždy vycházíme vstříc a snažíme se jim poradit a doporučit, co by bylo pro jejich potřeby či vizi přidanou hodnotou.

Historie grafického studia

Grafické studio Abrupta je mladé progresivní studio, které vzniklo v roce 2009 jako společnost Abrupta Servis s.r.o. Společnost vznikla přirozeným rozvojem podnikatelské činnosti společníka a ředitele společnosti Radka Bochňáka, který započal svoji podnikatelskou činnost již v roce 2001. Grafické studio Abrupta se neustále rozvíjí a za svou krátkou dobu působení na trhu již vytvořila mnoho kvalitních projektů.

"Důkazem naší spolehlivé a kvalitně odvedené práce jsou mnohé reference a pozitivní ohlasy našich klientů. Budeme rádi, když se k řadě našich spokojených klientů přidáte i Vy."

Bc. Radek Bochňák, ředitel společnosti

 
 

Rychlý kontakt


724 220 888
info@abrupta.cz

 

Vyjádření klienta

„Dlouho jsme hledali progresivní grafické studio, které by nám nabídlo komplexní grafické a tiskové služby pro naši kapelu. Díky Grafickému studiu Abrupta máme nové www stránky, které jsou přehledné a jednoduše spravovatelné, a také studio, které nám vždy vyjde vstříc a k našim nápadům prezentace kapely se staví otevřeně.“

Alexandr Lasák
Naked Floor

Poslední přidané reference

Nový design www stránek WELMET Hudební soutěž Líheň má nový web Nové www stránky pro ČAOH Praktické reklamní předměty pro Welmet Nové designové nápojové lístky Galerie logotypů z dílny našeho studia