grafické studio ABRUPTA
 

Abrupta pomáhá dobré věci


uveřejněno 07.01.2014, autor Administrator

Abrupta pomáhá dobré věci

21. Prosince proběhl v klubu Hudební bazar v Ostravě benefiční koncert pro Banyho. Tato charitativní akce byla pořádána za účelem podpory Jirky Tomáška, hudebníka, kterého masivní mozková mrtvice připravila nejen o možnost hrát, ale především o kvalitní život. Hlavním účelem této akce bylo vyzískání finančních prostředků na pomoc při léčbě Jirkova stavu a my jsme rádi, že jsme také mohli pomoci.

V průběhu benefičního koncertu, který pořádala skupina Naked Floor, probíhala aukce hodnotných darů sponzorů a také prodej drobných předmětů.

Jak již bylo zmíněno, i my jsme přispěli svou pomocí a to hned v několika směrech. Navrhli jsme graficky symbol benefice, který jsme realizovali na buttony a originální ZIPPO zapalovače. Také jsme graficky připravili kalendář 365 NEVŠEDNÍCH RUTIN od ostravského fotografa Michala Szydlowského, který na svých fotografiích emotivně zachytil běžný den Jirky.

Jsme velice rádi, že tato benefice měla velký úspěch a ohlas, nejenom tím, že této benefice se zúčastnila velká spousta podporovatelů, ale také tím, že aukcí darů sponzorů a prodejem drobných předmětů bylo získáno 44 000 Kč na podporu nákladné léčby Jirky.

Věříme, že i tato naše drobná pomoc bude ku prospěchu věci a my si budeme moci opět v budoucnu poslechnout některou z Jirkových skladeb naživo.

 
 

Další obrázky


Grafické studio Abrupta Grafické studio Abrupta Grafické studio Abrupta Grafické studio Abrupta
 
 

Rychlý kontakt


724 220 888
info@abrupta.cz

 

Poslední přidané reference

Nový design www stránek WELMET Hudební soutěž Líheň má nový web Nové www stránky pro ČAOH Praktické reklamní předměty pro Welmet Nové designové nápojové lístky Galerie logotypů z dílny našeho studia