grafické studio ABRUPTA
 

Grafické práce


Grafické práce

Grafické práce jsou pro nás zábavou a zároveň výzvou. Jakékoli Vaše požadavky v oblasti grafického zpracování umíme převést do reálu tak, abyste byli ve všech směrech spokojeni. Práce s moderní grafikou je pro nás inspirující a neustále se snažíme nacházet nové cesty a způsoby, jak do práce zapojit nejen trendy moderní doby, ale i retro inspiraci.

Poradíme Vám a doporučíme nejlepší způsob realizace Vašich požadavků jak na grafické zpracování, tak také na následné provedení – využití těch nejvhodnějších tiskových řešení i dostupných formátů.

Chtěli byste vytvořit nový firemní katalog nebo jenom plakát pro okresní přebor?

Obraťte se na nás se svými požadavky a my Vám navrhneme to nejlepší řešení právě pro Vás.

Plakáty, letáky, brožury, katalogy, kalendáře

V našem portfoliu uskutečněných grafických prací je mnoho plakátů, letáků, nabídkových listů i kalendářů. Svým klientům vždy vycházím vstříc s jejich požadavky a nabízím to nejlepší ztvárnění jejich myšlenek, přání a vizí. Důkazem toho jsou mnohé spokojené reference za dobu našeho působení.

Reklamní bannery, bantexy a billboardy

Zkušenosti našeho grafického studia s grafickými pracemi nejsou omezeny pouze na webovou nebo maloformátovou grafiku. Zpracujeme pro Vás i grafický návrh velkoformátové grafiky pro potřeby reklamních bannerů, bantexů i billboardů, následně i vyrobíme a dovezeme až na Váš stůl (pokud se tam vleze)

 
 

Rychlý kontakt


724 220 888
info@abrupta.cz

 

Vyjádření klienta

„K výročnímu desetiletí naší hudební soutěže Líheň, jsme se rozhodli vytvořit nové logo, grafický layout a s ním i spojené nové www stránky. Jasná volba, ověřená dlouholetou spoluprací a novým vizuálem naší agentury, bylo oslovit Grafické studio Abrupta, aby pro nás tento redesign provedlo. Práce byla provedena na výbornou, jako vždy. S výsledkem práce jsme velice spokojeni, jelikož nový grafický layout dodává naší soutěži vyšší prestiž a profesionální povědomí.“

Marek Slonina, jednatel společnosti
Viking agency s.r.o.

Poslední přidané reference

Nový design www stránek WELMET Hudební soutěž Líheň má nový web Nové www stránky pro ČAOH Praktické reklamní předměty pro Welmet Nové designové nápojové lístky Galerie logotypů z dílny našeho studia