grafické studio ABRUPTA
 

Grafické práce


Grafické práce

Grafické práce jsou pro nás zábavou a zároveň výzvou. Jakékoli Vaše požadavky v oblasti grafického zpracování umíme převést do reálu tak, abyste byli ve všech směrech spokojeni. Práce s moderní grafikou je pro nás inspirující a neustále se snažíme nacházet nové cesty a způsoby, jak do práce zapojit nejen trendy moderní doby, ale i retro inspiraci.

Poradíme Vám a doporučíme nejlepší způsob realizace Vašich požadavků jak na grafické zpracování, tak také na následné provedení – využití těch nejvhodnějších tiskových řešení i dostupných formátů.

Chtěli byste vytvořit nový firemní katalog nebo jenom plakát pro okresní přebor?

Obraťte se na nás se svými požadavky a my Vám navrhneme to nejlepší řešení právě pro Vás.

Plakáty, letáky, brožury, katalogy, kalendáře

V našem portfoliu uskutečněných grafických prací je mnoho plakátů, letáků, nabídkových listů i kalendářů. Svým klientům vždy vycházím vstříc s jejich požadavky a nabízím to nejlepší ztvárnění jejich myšlenek, přání a vizí. Důkazem toho jsou mnohé spokojené reference za dobu našeho působení.

Reklamní bannery, bantexy a billboardy

Zkušenosti našeho grafického studia s grafickými pracemi nejsou omezeny pouze na webovou nebo maloformátovou grafiku. Zpracujeme pro Vás i grafický návrh velkoformátové grafiky pro potřeby reklamních bannerů, bantexů i billboardů, následně i vyrobíme a dovezeme až na Váš stůl (pokud se tam vleze)

 
 

Rychlý kontakt


724 220 888
info@abrupta.cz

 

Vyjádření klienta

„Grafické studio Abrupta jsme oslovili s požadavkem na vytvoření nových firemních prezentačních materiálů. Náš nový nabídkový list produktů a služeb je velice přehledný a velice se líbí nejen nám ale i naším klientům. Vybrali jsme si dobře.“

Alexandr Lasák, obchodní oddělení
Welmet, spol. s r. o.

Poslední přidané reference

Nový design www stránek WELMET Hudební soutěž Líheň má nový web Nové www stránky pro ČAOH Praktické reklamní předměty pro Welmet Nové designové nápojové lístky Galerie logotypů z dílny našeho studia