grafické studio ABRUPTA
 

Corporate Identity


Corporate Identity

Corporate identity neboli také firemní identita je styl, kterým se společnost prezentuje svému vnitřnímu i vnějšímu okolí. Corporate identity může obsahovat prvky jako například předmět podnikání, hodnoty společnosti, jejich přístup, případně jiné charakteristické vlastnosti, kterými se společnost vyznačuje.

Při tvorbě corporate identity se využívá korporátní grafický design k docílení jednotného vzhledu pro jeho použití v tiskovinách merkantilních (hlavičkové papíry, vizitky, obálky, složky) i reklamních (letáky, plakáty, prospekty, katalogy nebo inzerce), případně pro jeho užití na www stránkách či jiných internetových mediích. Pravidla pro použití corporate identity bývají obsažena v Grafickém manuálu. Někdy se můžeme setkat se zkrácenou verzí Grafického manuálu a tyto informace obsahuje přímo Logo manuál.

Grafické zpracování loga – logo manuál

Našim cílem při tvorbě loga společnosti nebo produktu je, aby výsledné logo bylo co možná nejjednodušší, protože čím jednodušší logo je, tím lépe je zapamatovatelné a prakticky použitelnější v celém spektru medií (hlavičkové papíry, vizitky, letáky, www stránky, reklamní předměty, označení provozoven nebo vozového parku).

Originalita a osobitý styl, to jsou hlavní kritéria, které si klademe, abychom pro Vás vytvořili jedinečné logo a zpracovali kompletní logo manuál.

Základní logo manuál obsahuje tyto položky:

  • Barevné logo
  • Inverzní barevné logo
  • Logo v odstínech šedé (černé)
  • Specifikaci barev loga (CMYK, RGB, HEX)
  • Doporučené písmo k používání

Grafické zpracování a tisk korporátních tiskovin

Na Vaše přání jsme schopni Vám připravit grafické návrhy korporátních tiskovin (hlavičkové papíry, vizitky, obálky, složky apod.), jako doplněk k Vašemu již používanému logu, dle zadání Vašeho grafického manuálu či Vašich přání. Tiskoviny Vám navrhneme a po schválení jsme Vám je schopni vytisknout nebo vyrobit.

Reklamní předměty a prezentační systémy

Chtěli byste se prezentovat nejenom tiskovinami?

Připravíme pro Vás návrhy nejvhodnějších prezentačních systémů nebo reklamních předmětů, které zaujmou právě Vaše potencionální klienty.

Reklamních předmětů máme ve své nabídce nepřeberné množství a máte u nás možnost výběru z mnoha reklamních produktů – od propisek až po luxusní košile či hodinky.

Anebo se chystáte prezentovat svoji společnost na výstavě či jen meetingu? Máme pro Vás v nabídce prezentační systémy, které můžete využít pro mnohé příležitosti. Vybrat si můžete od klasického Áčka až po výstavní stěnu nebo výstavní stánek.

Polepy výloh, provozoven a automobilů

Potřebujete na Vaše firemní auto pouze logo anebo chcete označkovat celý vozový park Vaší společnosti?

Navrhneme a zrealizujeme polepy Vašich výloh nebo automobilů jakéhokoli typu. Postaráme se Vám o to, abyste tímto polepem neunikli pozornosti žádného důležitého klienta.

 
 

Rychlý kontakt


724 220 888
info@abrupta.cz

 

Vyjádření klienta

„Grafické studio ABRUPTA vyhrálo ve výběrovém řízení na tvorbu našich nových www stránek. Dodaný redakční systém CMS Agilis 3.0 je velmi kvalitní a umožňuje nám kompletní správu stránek a dokumentů. Děkujeme za dobrou spolupráci.“

Ing. František Lasák, ředitel společnosti
Welmet, spol. s r.o.

Poslední přidané reference

Nový design www stránek WELMET Hudební soutěž Líheň má nový web Nové www stránky pro ČAOH Praktické reklamní předměty pro Welmet Nové designové nápojové lístky Galerie logotypů z dílny našeho studia