grafické studio ABRUPTA
 

Podporujeme mladé umělce v Líhni


uveřejněno 06.03.2013, autor Administrator

Podporujeme mladé umělce v Líhni

Tento rok jsme se rozhodli opět pomoci a podpořit republikovou hudební soutěž s přesahem, abychom pomohli mladým, začínajícím amatérským kapelám si zahrát v klubech na podiích a ukázat se tak publiku. Víme to všichni jaké to je začínat, a proto se také snažíme aspoň některými směry pomoci začínajícím, aby měli možnost kde a jak začít.

Hudební soutěž amatérských hudebníků Líheň je v povědomí většiny českých hudebníků už od roku 2002, kdy soutěž začala svou éru. Od té doby uplynula už pěkná řádka let a mnoho se toho také změnilo. Hlavní věc ovšem přetrvává a to je idea soutěže – pomáhat mladým, začínajícím amatérským kapelám k růstu.

Pro tento ročník soutěže jsme se rozhodli připravit zcela nový grafický layout, který se promítl nejen do tiskovin, ale i do grafiky zcela nových www stránek soutěže. Ano – přiznejme si to, nový grafický layout si samozřejmě žádá i nové logo, takže jsme to celé vzali pěkně z gruntu. Nové logo, nový layout, nové www stránky, nové plakáty a nové bannery.

Chtěli jsme soutěži vtisknout nový dech, expanzi, profesionalitu, ale i rockovou surovost a to vše se nám povedlo inspirativně zkombinovat. Našli se „nevěřící Tomášové“, když jsme ohlásili záměr, jak by měl působit nový design, ale po představení jsme všem těm šťouralům vzali vítr z plachet.

Však posuďte sami, jak naše dílo dopadlo a přijďte se podívat na některé z probíhajících kol, anebo na finále.

 
 

Další obrázky


www stránky hudební soutěže Líheň plakát hudební soutěže Líheň banner v klubech hudební soutěže Líheň
 
 

Rychlý kontakt


724 220 888
info@abrupta.cz

 

Poslední přidané reference

Nový design www stránek WELMET Hudební soutěž Líheň má nový web Nové www stránky pro ČAOH Praktické reklamní předměty pro Welmet Nové designové nápojové lístky Galerie logotypů z dílny našeho studia