grafické studio ABRUPTA
 

Grafické studio Abrupta v novém kabátě


uveřejněno 12.06.2012, autor Bochňák

Grafické studio Abrupta v novém kabátě

Už tomu jsou dva roky, co Grafické studio Abrupta existuje a poskytuje své služby pod hlavičkou společnosti. A proto jsme se rozhodli, si toto malé výročí oslavit a nadělit si nové logo. S novým logem jsme postupně změnili kompletně celou Corporate Identity, logem počínaje jsme změnili vše – vizitky, hlavičkové papíry a v konečné fázi samozřejmě i firemní www stránky.

S touto změnou jsme se rozhodli více vykročit směrem vstříc naším současným i novým klientům, proto připravujeme každý měsíc akce na naše produkty a služby. A první akce už na sebe nenechá dlouho čekat – červnová akce už klepe na dveře.

Rozšířili jsme se i na sociálních sítích – vytvořili jsme nový účet pro Twitter a také pro Google+, takže všem, kteří chcete být neustále informování o dění u nás ve studiu vysíláme vzkaz – vyberte si, která služba je pro Vás dostupnější nebo milejší pro užívání a přidejte si nás na Váš profil.

Nechceme, aby naše www stránky byly jen tak bezduché a bez aktivity, proto jsme na stránky přidali možnosti reagovat či sdílet obsah pomocí sociálních pluginů.

Důležitou změnou je také vznik Blogu. Nechceme Vás informovat pouze kusými informacemi o holém dění ve studiu, ale chceme se s Vámi podělit o zkušenosti a poznatky, které naše práce a spolupráce přináší. Už v blízké době pro Vás připravujeme články třeba na téma rizika při tvorbě www stránek, nebo proč je dobré mít vlastního copywritera.

Proto pokud hledáte služby grafického studia, anebo Vás tyto stránky zaujaly, podívejte se. Určitě Vám naše www stránky přinesou spousty kvalitních a hodnotných informací.

 
 

Rychlý kontakt


724 220 888
info@abrupta.cz

 

Poslední přidané reference

Nový design www stránek WELMET Hudební soutěž Líheň má nový web Nové www stránky pro ČAOH Praktické reklamní předměty pro Welmet Nové designové nápojové lístky Galerie logotypů z dílny našeho studia