grafické studio ABRUPTA
 

Webhosting za korunu – Srpen 2012


Webhosting za korunu – Srpen 2012

Na měsíce Srpen a Září jsme si pro Vás připravili jednu vychytanou prázdninovou akci. Nabízíme Vám webhostingovou službu OPTIMUM na celý rok jen za 1 Kč – slovy jednu korunu českou. Dostanete webhosting na celý rok téměř zadarmo a můžete využívat všechny služby, které tato webhostingová služba nabízí, jako například celkový diskový prostor 40GB, neomezeně e-mailových schránek, podpora PHP5 apod.

Stačí si během měsíce SRPEN a ZÁŘÍ (přesně od 1.8.2012 do 30.9.2012) u nás objednat službu tvorba www stránek PREMIUM společně s redakčním systémem CMS AGILIS a dostanete od nás webhostingovou službu OPTIMUM na celý rok za 1 Kč.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o této akci, stačí nás kontaktovat e-mailem, telefonicky a nebo nám odeslat svou poptávku.

EDIT: Díky zájmu o tuto akci, jsme se ji rozhodli prodloužit i na měsíc Září.

Tato akce platí pro nové i stávající klienty Grafického studia Abrupta a trvá od 1.8.2012 do 30.9.2012. Veškeré zde uváděné ceny jsou bez DPH 20%.

 
 

Rychlý kontakt


724 220 888
info@abrupta.cz

 

Poslední přidané reference

Nový design www stránek WELMET Hudební soutěž Líheň má nový web Nové www stránky pro ČAOH Praktické reklamní předměty pro Welmet Nové designové nápojové lístky Galerie logotypů z dílny našeho studia