grafické studio ABRUPTA
 

Akce na prezentační roll-upy – Březen 2013


Akce na prezentační roll-upy – Březen 2013

Jelikož se blíží čas pořádání konferencí, výstav nebo veletrhů, proto jsme si pro Vás na měsíc Březen pro Vás připravili akci na oblíbené prezentační roll-upy velikosti 85x200cm za neuvěřitelných 1 500 Kč bez DPH. V této ceně je potisk banneru a instalace banneru do roll-upového systému. To vše Vám dodáme v přenosném polstrovaném obalu, abyste si svůj roll-up mohli pohodlně přenášet.

Prezentační systém roll-up snad ani není třeba přílišně představovat. Jedná se o nejrozšířenější a velice populární prezentační systém skládající se z hliníkového stojanu se základnou a navinovacím bannerem, který vyniká svojí lehkostí, mobilitou a jednoduchou instalací.

Banner je uchycen v základně roll-up oboustrannou lepící páskou, v horním profilu je banner zaklapnut, proto je možné, v případě potřeby, banner s motivem bezproblémově vyměnit kdykoli za jiný.

V případě zájmu Vám samozřejmě zpracujeme i grafický motiv, dle Vašich představ.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o této akci, stačí nás kontaktovat e-mailem, telefonicky a nebo nám odeslat svou poptávku.

Akce není limitována minimálním ani maximálním počtem odebraných roll-upů.

Tato akce platí pro nové i stávající klienty Grafického studia Abrupta a trvá od 4.3.2013 do 29.3.2013. Veškeré zde uváděné ceny jsou bez DPH 21%.

 
 

Rychlý kontakt


724 220 888
info@abrupta.cz

 

Poslední přidané reference

Nový design www stránek WELMET Hudební soutěž Líheň má nový web Nové www stránky pro ČAOH Praktické reklamní předměty pro Welmet Nové designové nápojové lístky Galerie logotypů z dílny našeho studia